Kazanç Planı Nedir?

Ortaklık programı sistemi muhteşem derecede kazançlı; 1. hattınızdan kazanç almış oldukları her 1 jeton/token’den 6 dolar komisyon gelir. Birinci hattın altındaki 2. hattınızdan kazanç almış oldukları her 1 jeton/token’den 6 dolar komisyon gelir. İkinci hattınızın altındaki 3. hattınızdan da kazanç almış oldukları her 1 jeton/token’den 1 dolar komisyon gelir. Üçüncü hattınızın altındaki 4. hattınızdan kazanç almış oldukları her 1 jeton/token’den 6 dolar komisyon gelir.

1. DERİNLİKTEN % 12
2. DERİNLİKTEN %12
3. DERİNLİKDEKİ HER PAKETDEN 1 $
4. DERİNLİKDEKİ HER PAKETDEN 1 $


100 paketle başlayan biri 9 ay gibi bir zamanda diamond seviyesine ulaşıp günlük 250 dolar para çekebilir ayda 7500 dolar eder.Paket süresi 20 ay toplam 11 ay 7500 dolar çekeceksınız.Toplamda 82500 dolar kazanıcaksınız minumum.

100 paketle başlayan biri 9 ay gibi bir zamanda diamond seviyesine ulaşıp günlük 250 dolar para çekebilir ayda 7500 dolar eder.Paket süresi 20 ay toplam 11 ay 7500 dolar çekeceksınız.Toplamda 82500 dolar kazanıcaksınız minumum. Ben bu sistemden umutluyum 10 aydır aktif her zaman ilk giren kişiler pastanın büyük dilimini yer. Ödeme kanıtımda var özellikle kendi gözümle görmek için ve sizlerin görmeniz için ödeme aldım. Ekipsiz olarak da devam edilir. 

Ekip kurma zorunluluğu kesinlikle yok ekip kurmadan'da ciddi derece büyük kazançlar elde edebilirsiniz.Az yatırımla ekip kurarakta devam edilir.Şuan sistem Türkiyede yaklaşık 12 aydır aktif durumda sistemde türkçe dil seçeneği bulunuyor.Sistem 18 ülkede aktif yakın bir zamanda sistemin CEO’su ile bir toplantı oldu ve Türkiyenin büyük potansiyel taşıdığını Türkiye için yenilikler geleceğini haber verdi.

GetMyAds ile Geri Ödeme Kazancı
GetMyAds'de her bir reklam paketi 1 Jeton olarak tanımlanır ve 1 Jeton = 50 $ dır. 1 jetonun ömrü 600 gün ile sınırlıdır. GetMyAds, aldığınız her reklam paketine 600 Gün(20 ay) boyunca günde %1 geri ödeme kazandırır. 50$ lık paketiniz 600 gün sonra 300$ olur. 100 gün sonra ana paranızı çıkartırsınız. Geri kalan 500 gün boyunca kazandığınız sizin olur. GetMyAds ile kazancınız bununla bitmiyor. Sistem, kazandığınız paranın yarısıyla yeni reklam paketleri almanızı zorunlu kılıyor. İşte bu sayede sürdürülür.

GetMyAds ile Ekip Kazancı
GetMyAds sistemi size özel bir link oluşturmuştur. Bu link ile sizin davetiniz üzerine siteye kayıt olan kişilerin satın aldıkları jetonlardan %12’den başlayan komisyon primleri kazanırsınız. Ekip primleri aşağıdaki gibidir. 1.derinlikten (Sizin linkiniz ile üye olup yatırım yapanlar) %12 yani her 1 jetondan 6$ nakit kasanıza para kazanırsınız 2.derinlikten (Sizin üye yaptığınız kişilerin üyeleri) yine %12 yani her 1 jetondan 6$ nakit kasanıza para kazanırsınız 3 ve 4.derinlikten ise satın alınan jeton başına %2 yani 1 jeton 50$ olduğundan siz 1 $ kazanırsınız.

GetMyAds’de Reklam Kazançları
Satın aldığınız her jeton için 200 tıklamalık bir reklam paketi satın almış oluyorsunuz aslında. Aklınızı kullanıp bu reklam paketini aktifleştirdiğinizde, hangi siteniz için tıklama çekmek istiyorsanız o sitenin linkini vererek ekstra bir gelir elde edebiliyorsunuz. Örneğin, ürün satışı yaptığınız bir siteniz var ve internette reklamını yapmak istiyordunuz. İşte size fırsat! Satın aldığınız 50$ lık reklam paketi tam da bu işi yapmak için hazır. Eğer 500$ lık paket aldıysanız 2000 tıklamalık reklam verebilirsiniz. İşin güzel tarafı bunun için tekrar ödeme yapmanız gerekmez. Hesabınızdan para harcamanız da gerekmez. Zaten aldığınız paket bunun içindi. Bu harika!

Şimdi sıkı durun. Siteniz yoksa bu tıklamaların size ne faydası olacak? Hemen açıklayayım; GetMyAds, sizin referans linkinizle bir banner oluşturup internet ağında reklamınızı otomatik yapabiliyor. 1 jeton için 200 tıklama, 10 jeton için 2000 tıklama alarak sizin adınıza internet ağında yayınlanan banner reklamlarla yeni üye yapmak için şansınızı artırabilirsiniz! Bu yöntemi mutlaka kullanmanızı öneririm.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder